سیستم بسته ساکشن - جهش مدیکال

Close Suction System ( سیستم بسته ساکشن ) برند Vitaltec محصولی است از کشور تایوان؛ این محصول در سال ۱۳۸۲ درکشور تایوان تولید و در سال ۱۳۸۹ توسط شرکت جهش وارد ایران شد.

Close Suction کتتر ساکشن بسته در ICU است .این محصول یک کتتری است که دارای ۳ راه است، یک راه به لوله تراشه یا تراکستومی ، یه راه به ونتیلاتور و یک راه هم به دستگاه ساکشن مرکزی وصل میشود.

اغلب بيماراني كه در بخش مراقبت‌هاي ويژه (ICU) بستري مي‌شوند نيازمند حمايت هاي تنفسي براي مدت هاي طولاني هستند .يكي از مشكلات اداره راه هوايي بيمار در بخش مراقبت‌هاي ويژه، روند ساكشن كردن تراشه بيمار است زيرا كه ترشحات بيمار مي‌تواند خطرات زيادي از نظر آلودگي تراشه و باكتري‌هاي حفره دهاني يا معده براي وي ايجاد كند . بالعكس ممكن است اين آلودگي در هنگام عمل ساكشن كردن به آسانی امكان تماس مستقيم بين بيمار و هواي اتاق رخ دهد.


مزایای  سیستم ساکشن بسته نسبت به ساکشن باز

 1. جلوگیری از ورود ویروس در بخش حین ساکشن در روش سیستم ساکشن بسته
 2. تعویض سیستم ساکشن بسته هر ۳ روز یکبار
 3. ونتیلشن همزمان با عمل ساکشن در ساکشن بسته
 1. جلوگیری از بروز عوارضي همچون تغييرات فشار خون شرياني، آريتمي، افزايش فشار داخل جمجمه و كاهش اكسيژن خون
 2. همچنین سیستم بسته ساکشن، عفونت ICU را به پایین ترین حد ممکن می رساند به همین علت استرس را برای نیرو های پرستار کاهش داده و هزینه های متحمله بر اثر عفونت بر بیمارستان را به شدت کاهش میدهد.
 3. پرستاران استرس کاهش SPO2 را حین ساکشن نخواهند داشت که این بار روانی زیادی را از کادر درمان کاهش خواهد داد.

ساکشن بسته مناسب برای گروه های سنیسيستم بسته ساكشن

ویتالکت بزرگسال ۲۴ ساعته :

این محصول که یکی دیگر از محصولات شرکت ویتالتک می باشد ، سیستم ساکشن بسته ای است  با کلید کنترل بسیار کاربردی و طراحی ارگونومیک، امکان نصب سریع و آسان محصول را تامین می کند، ضمن آنکه برای جلوگیری از عملکرد ناگهانی میتوان به راحتی و با یک دست از کلید قطع و وصل استفاده نمود.

مزایا:
 • کلید کارامد کنترل ساکشن
 • قابلیت کنترل با یک دست
 • کتتر های سازگار با بیمار
 • ورود و خروجی های نرم
ویتالکت بزرگسال ۷۲ ساعته :

در این محصول از دریچه ی شستشو استفاده شده که میتواند شستن و نظافت محفظه را امکان پذیر کند.در نتیجه در یک بازه ۷۲ ساعته با توجه به محصولات مشابه، محصول ویتالکت ۷۲ ساعته در حالی که کلید آن روی خاموش قرار دارد، امکان شستشوی %۱۰۰ را میدهد، در حالی که در محصولات دیگر احتمال ناتمام ماندن شستشو وجود دارد.

مزایا:
 • دریچه قطع و وصل کارآمد
 • قطع %۱۰۰ برای جلوگیری از برگشت عفونت به بیمار
 • نگهداری سطح تنفس بیمار
 • طول عمر بیشتر محصول
ویتالکت خردسال :

این محصول به یکی از سبکترین سری های موجود مجهز گردیده، این وزن کمتر سری فشار کمتری را به کودک بیمار وارد میکند. نکته حیاتی و بسیار با اهمیت برای این کودک بیمار، استفاده از هوای بلوکه شده در محصول می باشد که بلافاصله قابل دسترس بیمار می باشد.

مزایا:
 • سری نصب سبکتر
 • دارای فضای محدود
 • نشانگرهای رنگی برای شارژ کردن

جهت سفارش محصول با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۴۰۰۸۲۵۵